Úspora nákladů a penalizací

Kontinuita fungování firmy je důležitá jak u společnosti, které podnikají ve službách, tak i ve výrobách nebo průmyslových podnicích. Hromadné onemocnění zaměstnanců je proto velkým problémem, který může vyústit v obrovské škody, pošramocenou reputaci nebo zhoršení vztahů se zákazníky. Nakažlivých nemocí, které dokáží ochromit fungování celé firmy, je přitom mnoho a patří mezi ně i COVID, který drtil ekonomiku celých států po několik měsíců. I přes to, že v létě tento vir mírně ustoupil, je pořád přítomný a dle odhadů se v plné síle vrátí opět v podzimních měsících.

lékař

Každá firma by se proto měla dopředu připravit a nakoupit si dostatečný počet testů, které ochrání nejen fungování společnosti, ale také zaměstnance samotné. Při včasném odhalení lze totiž zamezit hromadnému šíření a izolovat tak jednotlivé případy co nejdříve. VivaDiag Pro testy detekují přítomnost viru s vysokou přesností a lze díky nim odhalit nakažené již v prvních dnech onemocnění. Spolehlivě zjistí i přítomnost mutace Omikron a jsou proto skvělé do malých, středních i velkých firem.

virus

Dostatečná zásoba i povinnost ze strany státu

S příchodech chřipkové sezóny se poptávka po testech na COVID rapidně zvyšuje a mnoho firem je proto nuceno přeplácet doporučené koncové ceny. Vyplatí se proto, předzásobit se dopředu a připravit se na možné problémy s co možná nejnižšími náklady. Kromě ochrany zdraví jsou testy nutné také kvůli nařízení vlády a opatření s povinným testováním mohou kdykoliv opět vejít v platnost. Sehnat v takové situaci dostatek testů je takřka nemožné a mnoho firem se kvůli tomu dostalo do problémů. COVID testy VivaDiag PRO lze zakoupit v balení po 25, 100 nebo 10 000 kusech a objednat si je proto mohou i menší firmy s několika zaměstnanci. U větších balení je navíc doprava zdarma a průměrná cena za test je tak ještě nižší.

About: