Jak vyzdobit dům pomocí dekoračních kamenů

Zahrada

Pro začátek můžete vyzdobit třeba svoji zahradu. Vyberte si přírodní kameny, které se budou hodit do exteriéru a začněte dekorovat. Menšími kamínky můžete například vysypat chodníčky, těmi většími zase obložit své skalky a záhony, a vytvořit tak krásné místo, které bude připomínat oázu klidu. Vybírejte kameny takové barvy, aby ladili do celkového stylu vaší zahrady.

Květiny doma

Přidejte dekorační kameny do svých květináčů. Květiny to oživí a bude to vypadat skvěle. Jen dejte pozor, abyste nepolámali stonky. Velmi efektivně také vypadá skleněná váza naplněna různými kameny. Pokud vyberete ty v přírodním stylu, přidejte do nich ještě umělé květiny dle svého vkusu. Nebo můžete vybrat kameny ozdobné, například imitaci malých diamantů. V takovém případě ponechte vázu jen s kameny, aby jejich efekt řádně vynikl.

kameny

Ozdobte stěnu

S kameny můžete vytvořit i zajímavou mozaiku na vaší stěně. Chce to jen trochu šikovnosti a lepící přípravek, který kameny na zdi udrží. Můžete jimi ozdobit celou stěnu, nebo jen sem tam nalepit nějaký kámen. Obojí bude vypadat skvěle.

Nábytek

Stejně tak můžete ozdobit i svůj nábytek. Skvěle tak zachráníte starší kousky, které mají třeba nějaké kazy, které už nejdou ani zachránit novým nátěrem. Vkusně ozdobený nábytek doplní váš dům osobitým stylem, a získáte originální kousky, které nikdo jiný nemá. Pokud máte děti, je to skvělý způsob, jak jejich dětské pokojíčky proměnit v pohádkové místo. U chlapečků můžete pomocí kamínků skvěle odekorovat pokoj v mořském a pirátském stylu, a pro holčičky pomocí blyštivých kamínků pro malé princezny, http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/wohnout/princezny-nohy-6099 víly nebo ve stylu jednorožců, kteří jsou holčičkami velmi oblíbení.

diamanty

Dekoračními kameny nemusíte zdobit pouze váš dům. Skvěle poslouží i jako dekorace na ozdobu vašich šperků, oblečení nebo čehokoliv jiného. Pokud jste šikovní v šití a rukodělných pracích, vyberte si ty nejhezčí dekorační kameny a směle do toho. Podívejte se například na dekorační kameny https://www.lepaso.cz/Kameny-dekoracni-c4_0_1.htm.

About: