Kdo vám vede účetnictví?

Jsou to zvláštní tvorové, tihleti účetní. V hlavě čísla, malá i velká násobilka vtěsnaná do šedé kůry mozkové tak, že kdykoliv, kdekoliv vynásobí tříciferné číslo čtyřciferným. Přitom se vyznají v zákonech i zásadách, znají precedenty, orientují se v obchodních zvyklostech. Jsou puntičkáři a jsou naprosto přesní. Proto si je podnikatelé předchází. Účetní firmy naleznete ve všech městech. Tím, jak je daňová soustava, a daňová pravidla složitá, jsou tyto firmy hodně žádané. Po dobré firmě je zkrátka veliká sháňka.

Je to o penězích

Vedení účetnictví v Praze Jkcredit, kde pracuje řada odborníků na slovo vzatých, kteří jsou schopni a ochotni nejen poradit, ale rovnou se ujmout vedení právě vašeho účetnictví. Fajn, řeknete si. Ale odborníky mají ve všech firmách. Žijeme v době tvrdého byznysu, poradí mi také všude a určitě málokterá firma odmítne platícího, spolehlivého zákazníka. Čím mne tedy oslní, abych svou firmu svěřil právě JK Credit spol. s o.? Především vám představí své reference. To je určitá vypovídací hodnota firmy. Je například rozdíl, když se chlubíte, že vedete účetnictví tam tomu Frantovi Flintovi, co opravuje dva tři kočárky za měsíc, a jinak vyznívá, když předložíte soupis zákazníků s obratem v řádech stovek milionů. A pak je tu samotná činnost JK Credit spol. s o. Svěříte-li ji svou firmu, spadne vám z ramen obrovský balvan. Vaše účetnictví bude v pořádku, nebudou hrozit zbytečné tahanice z úřady. Předpokladem ovšem je, že jim budete předávat všechny své účty.

Důvěra je základ

Postarají se o skladovou evidenci. Postarají se o mzdy, odvody, daně i důchodovou evidenci vašich zaměstnanců. Samozřejmě se postarají o vaše daňové povinnosti. O DPH, o daně z příjmů o silniční i spotřební daně. Také vás budou zastupovat při jednáních na úřadech. I těchto nepříjemností vás zbaví. Vše můžete přenechat na ně. Vy pak budete mít čistou hlavu a o spoustu více času na své projekty.

About: