Jak na lenivá dítka?

Sice ještě vládne paní zima, ale jaro už opatrně ťuká na dveře a rodiče s dětmi se pomaloučku připravují na nástup teplých dnů s myšlenkou, jak dětem zpříjemnit volné chvilky po návratu ze školy. Děti se potřebují vyřádit, protože jsou na ně kladeny velké nároky ve škole, kde tráví celé dopoledne i odpoledne, jsou v napětí, jelikož sledují výklad paní učitelky, žádné vyrušování, prostě mají celotýdenní režim. Ve škole si neoddychnou, odpočinek se naskytne až s jejich příchodem ze školy, i když nejprve musejí opět plnit domácí úkoly, které jim paní učitelka zadala a připravit se na další vyučovací den.

příchod jara

A pak už konečně přichází chvíle volna, kdy děti mohou „vypustit“ a odpočinout si. Měly by načerpat energie ze sluníčka, ale bohužel dnešní děti to mají jinak. Přesto, že mají volno, tráví svůj čas opět doma s očima přilepenýma na obrazovku počítače, tabletu, chytrého telefonu a skypují, chatují, FB-kují a dětský organismus opět dostává „zabrat“. Mnozí rodiče si to uvědomují, ale s dětmi není žádná řeč. Začínají i lenivět.

dítě na trampolíně

Jak na lenivá dítka?

Poradíme vám, co s tím a věřte, že nebudete vy ani vaše ratolesti litovat. Jakmile pořídíte dětem domů na zahradu věc jménem trampolína https://www.goodjump.cz/trampoliny-s-ochrannou-siti, bude konec domácímu lenošení, protože tato „skákací radost“ dokáže strhnout každé dítě. Jen si uvědomte, když jste s malými dětmi na pouti nebo v zábavním parku, co vyhledávají? Skákací hrady a jiné podobné atrakce, a vy budete mít trampolínku doma! Nejen, že budete mít přehled o tom, co dělají vaše dítka – to poznáte podle radostného křiku a veselého smíchu – ale uděláte i mnoho pro zdravý vývoj synka či dcerky. A to nejen po stránce fyzické, ale i duševní. Vaše děti si zařádí na trampolíně, provětrají plíce i hlavu, získají větší fyzičku, protože poskakování a skákání dá vážně zabrat! A hlavně, budou opět spokojené a šťastné!

About: