Na ubytování záleží

Místo kam se vydáme na dovolenou je podstatné, abychom si odpočinuli a načerpali nové síly do dalšího pracovního nasazení. Důležitý je nejen výběr místa pobytu, ale také ubytování. Každý má jinou představu. Někdo se spokojí s ubytováním úplně jednoduchého stylu. Druhý si naopak chce užít pobyt se vším všudy. Vydáte-li se do obce Čeňkovice, každý si zde jistě to své ubytování najde. Čeňkovice patří mezi romantická horská městečka na rozhraní Orlických hor. Určitě neprohloupíte pokud lokalitu navštívíte v zimě i v létě. V každém období na vás budou zdejší ubytovací zařízení dobře připraveni. V zimě vás jistě nadchnou upravované běžecké tratě, v letní sezóně se naopak můžete vydat po zajímavých turistických místech.

horská chata

Oblíbený je Filipův pramen a tři uměle vytvořená jezírka. Pokud máte potíže s pohybovým ústrojím, vydejte se k čeňkovickým pramenům. Léčivá voda obsahuje radon, který uleví bolavým kloubům. Kdo se chce věnovat sjezdovému lyžování měl by se vydat na Bukovou horu, která je neodmyslitelnou součástí lyžařského areálu Čeňkovice. Budete-li mít štěstí můžete za příznivého počasí z Bukové hory dohlédnout až na Králický Sněžník, Českomoravskou vrchovinu a na hřebeny Krkonoš. Po celodenní túře si jistě rádi odpočinete. Pokud jste se ubytovali v některém z místních penzionů nebo apartmánů, můžete si být jisti, že ve většině najdete kvalitní ubytování v Čenkovicích.

lyžování

Samozřejmostí bývá samostatné sociální zařízení nebo připojení k Wi-Fi síti. Pokud sebou máte děti přijde vhod televize, herní koutek, společenská místnost s kulečníkem nebo stolním tenisem. Většina ubytovacích zařízení je vhodná pro rekreaci s dětmi. V letních měsících jsou k dispozici dětská hřiště i prostory pro grilování. V zimě budete mít možnost využít lyžárnu, která v létě poslouží jako úschovna kol. Některá ubytovací zařízení vás ubytují i s domácími mazlíčky.

About: