I dospělí se chtějí zabavit

Nezařazené

Pro děti je hraní a hry tou nejlepší možnou zábavou, se kterou můžou v jejich útlém věku přijít do styku. Mnohdy jim to nejeden dospělý závidí, že mají ještě pořád šanci, užít si den v obklopení hraček a zábavných her. Pro rodiče, páry nebo větší skupiny, se však najde taky příležitost, jak se odreagovat, a to v podobě společenských her, které jsou určené výlučně pro ně.
deskové hry

Pro větší počet hráčů

Je pochopitelné, že se dospělí baví především, když jsou ve větší skupině lidí. A jestli je ta skupina ještě okruh těch nejbližších přátel, se kterými nikdy není nuda, o zábavný večer je hned postaráno. Společenské hry, které vás můžou dostat do záchvatu smíchu, uvolnění a užívání zbytků mládí, kdy bylo vše tak bezstarostné, by mohly v tomto případě zaujmout i vás.
–       RETRO HRA– „Jak to bylo tenkrát“
–       PÁRTY HRA– „Tipni si“ nebo „Alias“
–       POZNÁVACÍ HRA– „Znáš mě?“
–       VĚDOMOSTNÍ HRA– „Monopoly“ nebo „Dostihy“
–       ZÁBAVNÁ HRA– „Double“
Jedná se o hry, které mají pobavit dospělé, aby si u nich odpočinuli, zasmáli se a užili si veselé chvíle s přáteli, známými nebo rodinnými příslušníky.
rozehrané monopoly

Partnerské hry jsou nebem i peklem

Pokud i vy toužíte po tom, zabavit se se svým partnerem i z pohodlí domova formou her, máte k dispozici velký výběr skutečných vychytávek. Dejte si však pozor na to, aby se vám hraní nevymklo zpod kontroly. V některých případech, se to může skutečně stát.
–       „Poznej partnera“
–       „Manželství hrou“
–       „Partnerské hrátky“
–       „Sexperimenty“
To je jen několik málo her, které vás přivedou do stavu příjemného potěšení a vzájemného poznávání vašeho protějšku – ze všech stran.

Na hry s alkoholem opatrně!

Ve velkém sortimentu společenských her nalezete i takové, do kterých lze zařadit alkohol. Jsou to hry, u kterých se pije v jejich průběhu, ale mějte na paměti, že na nich musíte opatrně a výlučně v dospělosti.
–       „Člověče na EX“
–       „Šipky na EX“
–       „Flaška“
–       „Pivní párty“
Při hraní těchto her je dobré stanovit si míru, aby byla jejich podstata a zábava zachovaná na úrovni, která nepřesáhne opilost.

About: