Vynález, nad kterým majitele bazénů žasnou

Mnoho dnešních vlastníků bazénu si nemůže vynachválit sortiment, který lze zakoupit jako dodatkové zboží k jejich nádrži. Je to i z toho důvodu, že ještě před pár lety nebylo tolik příslušenství, které by nám pomáhalo udržet vodu nejen čistou, ale i teplou. Aktuálně se za největší a nejčastěji používanou vychytávku považuje solární plachta na bazén https://eshop.techneco.eu/Solarni-plachty, která má za úkol přispět díky ohřevu ze slunečního záření nějaký ten stupeň navíc do vody, ve které chceme vydržet více než pár minut.
A o tom, že ji využijete i vy – nelze ani pochybovat, protože vám poskytne náskok před všemi ostatními majiteli bazénů, kteří čekají na nástup těch nejteplejších dnů v roce.dívka v bazénu

Koupat se můžete ještě před sezónou

Proč byste měli zahájit koupací sezónu až v červenci a ukončit ji na konci srpna?
Solární plachta se postará o to, aby se voda ve vaší nádrži začala ohřívat už začátkem června, kdy zpravidla začínají teploty razantně stoupat.
Rovněž tak to platí i pro měsíc září, kdy se venku začíná počasí ochlazovat, co má dopad i na teplotu vaší vody v koupací nádrži. Díky plachtě, která udrží veškeré teplo ze slunce ve vaší vodě, se nemusíte omezovat pouze na nejteplejší letní měsíce.mořská voda

Položte ji na hladinu a o zbytek se postará za vás

Úkolem solární plachty je udržet teplo ve vodě tak, aby nikam neuniklo.Právě proto se nepřichycuje po stranách bazénu, jak je tomu v případě klasické krycí plachty, ale její umístění se situuje volně na hladinu.
Toto příslušenství na trhu nalezete v modré nebo černé barvě. K dispozici máte na výběr z klasických velikostí, které odpovídají velikostí základních nádrží. V případě, že vlastníte netypický tvar bazénu, můžete si ji nechat udělat na míru. Je totiž nutné, aby zakryla celý obvod hladiny vaší vody a nikde se nenacházelo volné místo.
Užijte si léto i vy, a to ještě předtím, než vůbec odstartuje jenom díky tomu, že budete mít bazén ohřátý mnohem rychleji než všichni ostatní kolem vás.

About: