Rychlé a chutné dietní snídaně

Říká se, že snídaně je nejdůležitějším jídlem dne. Faktem je, že aby tělo nehladovělo, a nemělo tendenci střádat tukové zásoby, musíte jíst pravidelně. Když se však nestihnete nasnídat, nastává situace, kdy zhltnete oběd o mnohem větší porci, než je nutné, a přebytečných kilogramů se tak nezbavíte nikdy. Málokomu se však chce vstávat o půl hodiny dřív, aby si připravil vydatnou snídani, a ještě ji v klidu snědl. A právě v takových případech to chce nutričně vyvážené, vydatné, ale hlavně rychlé snídaně.

zdravá snídaně

Nutriční drinky

Asi nejrychlejší, a nejefektivnější variantou rychlé snídaně jsou nutriční nápoje Goodly.cz. Připravené jsou okamžitě, a v šikovném cestovním hrníčku je můžete popíjet třeba v autě, nebo v autobuse, cestou do práce. Správně zvolené nutriční nápoje však mohou být přímým pomocníkem při boji s přebytečnými kilogramy. Například proteinové nápoje Goodly, které obsahují vysoké množství proteinů a vlákniny, zato nízké množství cukru a zbytečných sacharidů, jsou velmi oceňovány sportovci, i lidmi, kteří se zabývají zdravým životním stylem. Seženete je v mnoha různých příchutích, takže si vybere každý, a jejich příprava je naprosto snadná.

ovocné nápoje

Ovoce

Ovoce se dá rovněž řadit mezi rychlé, a chutné snídaně, které vám dodají dostatečné množství energie na celé dopoledne. Musíte však uvažovat logicky, a volit takové ovoce, které snadno sníte po cestě, a skutečně vás zasytí. Například banán.

Proteinové tyčinky

Nejenže jsou proteinové tyčinky zdravé, plné potřebných živin, a snadno je slupnete jednou rukou. Jsou také velmi chutné. Není však dobré cpát se jimi na večer, kdy už se tělo pomalu ukládá ke spánku, jelikož rovněž obsahují živiny, které vám dodávají velké množství energie. Jako snídaně jsou ale výborné.

Oříšky

Oříšky ať už zvolíte kterékoliv, obsahují velké množství zdravých tuků, a mají velkou energetickou hodnotu, proto jsou po ránu velmi dobrou volbou. Pokud si koupíte již naloupané, můžete je zobat cestou ve vlaku, nebo v práci u stolu. Spolehlivě zasytí.

About: