Nejenom ke Dni matek

Den matek se kvapem blíží a chtělo by to, abyste měli připravenou nějakou drobnost pro vaši maminku, která si to určitě zaslouží za všechnu tu lásku a péči, kterou vám celý život věnuje. A vůbec, máte připravené nějaké dárkové drobnosti, když někdo ve vaší rodině slaví a nemusí to být ani maminka, ale třeba i babička, tetička nebo tchýně? Udělejte si zásobu dárkových předmětů a už vás nic nepřekvapí, až se najednou v kalendáři objeví jméno vaší tchýně, což jste absolutně nečekali. Ale stačí sáhnout do zásob, které si třeba teď vytvoříte a budete vždycky ve střehu. Je to přece velice nemilé, když zapomenete na něčí narozeniny nebo svátky. Dekorativní předmět jako je třeba lucernička nebo ozdoba do bytu, ta nikdy nikoho nezklame.

levandule svíčka

Dárek do nového bydlení

Chystáte se o víkendu na kolaudační party k vašim blízkým přátelům, kteří si právě pořídili nové bydlení a potřebujete nějaký ten dárek, kterým byste je obdarovali, aby měli v novém bydlení něco nového, co by jim pomohlo vytvořit útulnější domácnost? Určitě je dobrým nápadem levandulová svíčka, která domov provoní a navodí příjemnou atmosféru. Příchozí návštěvníci si budou určitě říkat, co to tak krásně voní, svíčka levandule zajistí a navodí klid a pohodu. A ta se bude pro domácí určitě večer hodit, až si budou chtít odpočinout po náročném pracovním dni.

svíčka

Nebo pokud budou třeba chtít trávit večer ve dvou, připravit si báječně chutnou večeři, navodit si romantiku, pustit si skvělý film a jen tak se prostě hodit do pohody, je to ideální společník. A také to je ideální společník, pokud chcete zrovna ušetřit za elektrickou energii, když teď její ceny raketově rostou směrem nahoru, což je nepříznivé pro naše peněženky, ale bohužel je to tak a nic s tím jako jednotlivci mnoho vcelku nenaděláme. Ale naštěstí se již denní světlo prodlužuje, tak alespoň trochu ušetříme.

About: