Navrhneme vám interiér snů

Vytvořit si novou ložnici nebo třeba kuchyni se zdá být snadné. Ale jen do té doby, než si sednete s tužkou a papírem, a začnete přemýšlet. Potom běháte po bytě či domě s metrem, vše se snažíte vymyslet, zakreslit, a potom zjistíte, že by asi bylo lepší přenechat návrhy někomu, kdo bude vědět, co a jak. Návrhy bytových interiérů jsou naše parketa, a jsme v tom vážně dobré. Jsme dvě architektky, které lidem pomáhají plnit sny.

dětský pokoj

Nejde jen o design
Dnes chce mít mnoho lidí krásný, čistý a moderní domov. A nejlépe plný vychytávek. Jenže málokdo mimo obor těmto věcem opravdu rozumí. Na trhu existuje mnoho výrobců různého vybavení, máme k dispozici chytré domácnosti, různé materiály, a není snadné je dohromady skloubit tak, aby byl výsledek co nejlepší. Pokud si tedy nevíte rady, je vždy lepší si nechat interiéry navrhnout odborníky.

Využijeme každý centimetr
Nezáleží na tom, zda máte k dispozici velký dům nebo malý byt. Poradíme se si se vším. Potřebujete využít prostor na maximum? Nebo chcete dokonalou designovou koupelnu? Jsme tu pro vás. Nejprve si společně projdeme vaše požadavky a sny, a poté začneme pracovat n návrzích. Ty můžeme společně upravit ještě před tím, než dojde k započetí stavebních úprav. Nevyhovuje vám barva sedačky nebo si děti přejí do pokoje lezeckou stěnu? Jsme tu od toho, abychom vše funkčně vymysleli s našimi partnery, kteří vám přenesou náš návrh do reality.

vzorník barev

Ještě váháte?
Architekti vám ušetří spoustu práce, času, hádek a nakonec i peněz. Pokud váháte, prohlédněte si hotové realizace, které jsme vyhotovily našim zákazníkům. Zvládneme vm vytvořit kompletní domov, nebo třeba jen jednu místnost. Je důležité myslet na to, že nejde jen o výmalbu nebo rozmístění nábytku, ale hlavně o rozmístění elektřiny, zásuvek, vody, odpadu, topení a plynu, aby neodbornou manipulací nemohlo dojít k jakémukoliv problému nebo škodě na všem majetku. Pamatujte na to.

About: