Footjob je prastará technika slasti a rozkoše

Ženská chodidla patří k částem těla, která jsou některými muži nesmírně obdivována. Může to navozovat dojem, že jde o jistý druh fetišismu, ale to není tak úplně přesná charakteristika, neboť fetišismus se projevuje výhradně zájmem o některé tělesné partie, případně oděvy, obuv a různé pomůcky, které jsou preferovány tak, že dotyční ztrácí zájem o bytost, která je jejich nositelem, a vystačí si pouze s těmito relikviemi. Nelze tedy o někom, kdo miluje nohy a chodidla, tvrdit, že je fetišista, pokud mu záleží na tom, komu patří. Je to podobné, jako kdybychom za fetišistu označili muže, preferující v průběhu milování s partnerkou ňadra či vagínu, pohled na obličej, pohled na obnažený zadek, stehna, široké boky atd.

ženské nohy

Za fetišismus nelze označit ani footjob, je to navíc prastará technika, a velmi oblíbená již v minulosti, protože oba aktéři si již v dávných dobách uvědomovali, co jim přináší. Jde tu o potěšení na obou stranách, jak pro muže, tak i pro dívku. Muž je svíjen rozkoší pohledem na svůdné sexy nožky a současně měkkými a velmi příjemnými doteky, a žena si doteků užívá rovněž, protože si jimi stimuluje reflexní body na obnažených ploskách. Některé z žen to dokáže přivézt až k orgasmu, čemuž se nelze divit, protože i genitálie mají své reflexní body na chodidlech (v patní části).

bosá ženská chodidla

Zdráháte-li se footjob vyzkoušet právě proto, že nemáte vhodnou partnerku, máte možnost otevřít bránu rozkoše v masérském salónu. Mnoho masérek považuje právě tento způsob vyjádření slasti za svůj oblíbený a vy můžete využít této situace k vlastnímu prospěchu. Nemějte obavy, že by si masérka nepřišla na své, dívky, které se svěří, že je footjob baví a vzrušuje, jsou upřímné, a dělají svou práci s láskou a pochopením. A pokud se ostýcháte masérce svěřit se svými vnitřními tužbami, odložte ostych, protože nemá v tomto procesu sebepoznávání žádný význam.

About: