V Budějovicích půjde stěhování samo

Když se stěhujete někam, kde vám to zrovna „nesedne“, a tamní prostředí se vám příliš nezamlouvá, bude vám samotný stěhovací proces připadat nad vaše síly. To by se však nemělo přihodit v Českých Budějovicích a v blízkém okolí, tato oblast České republiky patří k nejzajímavějším a nejkrásnějším v celé Evropě, je odtud jen pár desítek kilometrů vzdálené velmi romantické Třeboňsko, Český Krumlov, zámek v Hluboké nad Vltavou a malebné údolí řeky Vltavy, které splouvají vodáci v České republice snad nejraději.

České Budějovice

To ovšem neznamená, abyste levné stěhování v Českých Budějovicích podcenili výběrem nevhodné firmy. Na co byste měli klást důraz a co je důležité?

Nábytek – solidní stěhováci vás upozorní na to, že rozebíratelný nábytek by se měl skutečně demontovat a převážet po jednotlivých dílech. Mohou vám s demontáží pomoci a mohou i zajistit vhodný balicí materiál, např. tenkou flexi fólii a bublinkovou fólii pro balení věcí do krabic.

moderní kuchyně

Krabice – papírový karton je dosud nepřekonaný materiál pro stěhování drobností a spolu s bublinkovou fólií je to to nejlepší, co máte k dispozici. Do fólie s bublinkami zabalíte téměř vše, včetně křehkých věcí, jako je sklo, porcelánové talíře, keramické hrnky, plastové výrobky, hračky, dekorativní předměty atd.

Spotřebiče – s velkými spotřebiči si snadno poradí, hlavně s těžkou automatickou pračkou, a to i v případě, že se stěhujete do pátého patra bez výtahu. Zvládnou přenést i velký pultový mrazák, chladničku s mrazákem, vestavěné spotřebiče a poradí si i s demontáží a přestěhováním kompletních kuchyní nebo vestavěných skříní na míru.

Rostliny – vyberete-li si stěhovací firmu, které záleží na spokojenosti klientů, postará se vám i o pokojové rostliny. Dbá na to, aby se nepřemísťovaly v mrazu, aby byly chráněné i před přímým letním sluncem, aby měly zajištěnou zálivku a vhodné prostředí kolem sebe v zavazadlovém prostoru. Zvláštní péči věnují velkým rostlinám, jako jsou např. vzrostlé palmy ve velkých a těžkých květináčích.

About: