Světové festivaly velkých formátů: kam vyrazit, když vám je Rock for People malý?

Přiznejme si, kdo z nás by neměl rád festivaly? Snad úplně každý. Někteří z nás preferují ty menší a některé zase ty větší. Pokud patříte do té druhé skupiny a i takový festival Rock for People je pro vás malý, pak pro vás máme pár typů.
kuvajt ohňostroj
U Český festivalů je výhoda v tom, že je nenavštěvuje tolik lidí, tak jako ty zahraniční.
Po celém světě můžete narazit na nespočetně mnoho festivalů. Stačí si jen vybrat. Jestli vám ale stačí pouze festivaly, které se pořádají v Evropě, pak určitě někdy zkuste navštívit akci zvanou Donauinselfest. Odehrává se ve Vídni a to konkrétně v červnu. Výhodné je, že vstup je zdarma a každým rokem se zde mihne okolo několik miliónů lidí. Kromě hip hopu, popu
a rocku zde uslyšíte dokonce i dechovku. Kdo by to byl čekal, že? Opravdu každý si zde tedy přijde na své.

Mezi jeden z těch dalších obrovských festivalů patří Telekom Volt Festival, který se nachází na rozhraní mezi Maďarskem a Rakouskem.
Nebo co takhle Polský Heineken Open ´er festival? Můžete zde vidět hvězdy různého formátu. Líbí se vám třeba Hot Chilli Pepper? Pak máte velkou šanci je slyšet hrát naživo.

Pokud patříte mezi milovníky rocku či metalu, pak pro vás bude ideální Novarock. Jestliže jste srdcař, pak právě tady naleznete to pravé ořechové pro vás.
posluchači koncertu
Jestli patříte mezi milovníky filmů a ještě navíc festivalů, pak pro vás bude ideálním místem Berlinale. Musíte ale počítat s tím, že určitě narazíte na velkou spoustu lidí. A to nejen běžných, ale i velmi známých. Taková Nicole Kidman nebo Ryan Reynolds si to nenechali ujít. Ne nadarmo se říká, že se jedná o akci světového formátu.

Těch festivalů, které existují je opravdu, opravdu mnoho a je vážně z čeho vybírat. Pokud byste tedy v létě chtěli někam vyrazit a nevíte kam, možná právě vám náš dnešní článek pomohl k tomu správnému výběru. Neváhejte tedy a už teď si naplánujte místo v kalendáři.

About: