S pivem neuděláte chybu

Češi pivo přímo milují, a proto si na něj třeba po práci zajdou s kamarády a rázem se jim zlepší nálada. Dnes se můžete zakoupit spoustu typů tohoto nápoje.

S pivem neuděláte chybu

Druhy

Pivo má za sebou již dlouholetou historii a za tu dobu si prošlo spoustu inovacemi a zlepšováním. Na výběr je spousta různých typů, a proto se na ně pojďme podívat zblízka. Jako první tu máme svrchně kvašená piva, jenž vynikají výrobou zhruba při nižší pokojové teplotě, což má své kouzlo. Vše funguje díky kvašení bakterií, a vzniklá mladina se dává do sudů. Velice oblíbené jsou Belgická piva, jenž obsahují až 45% pšenice.

pivní sud

Dále tu máme spodně kvašená piva, jenž vznikají ještě při nižších teplotách. Asi nejznámějším zástupcem jsou Ležáky, kde nalezneme i plzeňský typ, jenž je u nás velice oblíbený. I přes to má nejdelší historii spontánní kvašení, protože probíhá jen tak na vzduchu. Proto je mnohem snazší na výrobu a vařili ho tak už dávní předci. Především dnešní výrobu nalezneme v Belgii či Francii. Samotnou kapitolou jsou piva bez alkoholu, jenž potěší především řidiče, protože neporušují díky nim zákon.

Prodej

Chcete si v klidu vychutnat čerstvé pivo, ovšem nejste ten typ člověka, jenž chce vysedávat v hospodě dlouhé hodiny a chcete radši věnovat čas třeba rodině? Pak určitě začněte chodit na pivo v Praze o/, kde prodávají spoustu čerstvých typů piv. Potěší i nízké ceny, které v hlavním městě nejsou rozhodně samozřejmostí. Natočené pivo si můžete kamkoliv odnést s sebou a vychutnat si ho kde chcete. Jestli se Vám nikam nechce, nebo zrovna nemáte čas, tak určitě využijte rozvozu po celé Praze. Stačí si jen přes telefonní číslo objednat jaké pivo chcete a zhruba do hodiny Vám bude doručeno. Samozřejmě čas se liší, podle toho, jaké je v Praze zrovna doprava.

načepované pivo

Takže se můžete bavit doma s přáteli, přičemž Vám bude doručeno lahodné pivo. Jistě Vás potěší, že prodejna je přibližně ve středu Prahy a navíc otevřena 6 dní v týdnu, a proto se do ní můžete kdykoliv po dobu otevírací doby stavit.

About: