Návrhy novostaveb

Jestli se rozhodně pro výstavbu nového domu, nejprve musíte mít zajištěné finance a poté pozemek. Pak už stačí vybrat jestli si dům postavíte svépomocí a nebo jej vložíte do rukou firmy, která vm ho postaví kompletně celý. Takovému typu výstavby se říká stavba na klíč. Tuto možnost nabízí spousta stavebních firem, a nabízí i svoje vlastní typové rodinné domy. Z nich si můžete vybrat dům, který bude splňovat vaše představy o moderním domě.

stavba domu

V domech najdete všechno potřebné pro moderní bydlení. Většina firem dnes jde s dobou a tak nabízí solární panely a tepelná čerpadla automaticky. Najdete je ve většině novostaveb, protože toto moderní vybavení pomáhá výrazně snižovat náklady za provoz domu. Solární panely vyrábí elektřinu, kterou můžete využít, uložit do baterií a nebo prodat. Tepelné čerpadlo vám zase ušetří peníze při vytápění, protože dokáže dům ohřát i ochladit. Oboje bývá v ceně domu.

bílý dům

Za typový projekt si firmy účtují částky podle rozlohy a náročnosti stavby. Můžete si nechat postavit dům jako ne například běžný bungalov a nebo třeba bungalov do L. Z množství nabízených projektů si určitě vyberete, a pokud by se náhodou stalo, že vás žádný neosloví, určitě se budete moct s firmou domluvit na přípravě individuálního projektu na míru vašim potřebám. Na klíč vám firma postaví celý dům od základů až po střechu. Musíte si vždycky pohlídat co je ve stavbě zahrnuto a co bude potřeba si dodělat. Většina firem nepočítá s dodáním kuchyňské linky, protože jde o velmi individuální věc, kterou si chce každý vyřešit sám. Jinak by v domě mělo být všechno připraveno tak, abyste se mohli hned nastěhovat. Firmy se dnes předhánějí s nabídkou a vy si tak budete mít z čeho vybrat. Při výběru stavební firmy ale sledujte zkušenosti ostatních klientů, protože díky tomu budete vědět kterým firmám se obloukem vyhnout.

About: