Cesta hybridů

Takže skombinováním elektromotoru a spalovacího agregátu vznikl hybrid. Začal se vyrábět, protože v dnešní době je snižování emisí žhavé téma. A to nejen na poli politickém, ale i co se týče ekologie. Ale neznamená to, že když máte nižší spotřebu automaticky se snižují i emise. Proto vzniklo z hybridu několik dalších koncepcí. A to například full hybrid. Má už větší elektromotor a dokáže vůz rozpohybovat a dodávat energii na kratší vzdálenost. Záleží z jaké automobilky si necháte vůz přivézt.

bmw

Protože někteří se specializují jen přímo na rozjezdy po městě. A u další můžete klidně ujet na elektromotor vzdálenost činící až 100 km. Pro jízdy ve městě je ideální. Dokáže reálnou spotřebu opravdu hodně snížit. A dostat jí tak na úplné minimum. A jako v další v řadě se nám představí plug-in hybrid. Tady už se opravdu jedná o silný elektromotor s velkou baterií a výdrží. Energii získáváme především rekuperací. To pro nás znamená, že přeměnou kinetické energie získáváme zpět elektrickou energii. A to především když s naším vozem brzdíme. Nejlépe to jde samozřejmě vidět při jízdě ve městě. Tam nejčastěji brzdíme a poté se zase opětovně rozjíždíme. V přední části vozu také najdeme zásuvku.

audi

Ta slouží pro vložení nabíjecího korektoru. Tady u tohoto typu vozu je opravdu důležité jak chcete vůz používat. Protože na kratší vzdálenosti, nákupy, denní běžné záležitosti je super. Ale pokud už se chcete vydat na nějaký ten delší výlet třeba na dálnici už je problém. Pokud se totiž vybije baterie začnete s sebou táhnout až 200 kg navíc. Mezi nejlépe deset nejlépe hodnocených hybridů patří: Toyota Yaris Hybrid, BMW i8, Toyota RAV4, Toyota Prius, Mercedes S560 e, Hyundai Ioniq, Honda CR-V Hybrid, Volvo XC90T8, Toyota Corolla Hybrid. Na pomyslné špičce se umístila hybridní Corolla od automobilky Toyota. Je vyrobena ve dvou možnostech. A to jako menší má 1,8 l a pak dvoulitr, který tomu dopřává pořádný říz. Součástí je krásná standartní výbava. A také mimořádně nízké náklady na spotřebu a emise CO2. 

About: